II edycja Konkursu 2024 Konkursu HRA Star Award

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy w konkursie HRA Star Award!

Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.

Bill Gates, współzałożyciel Microsoft

II edycja konkursu HRA Star Award!

To wydarzenia nakierowane na nowoczesne, oparte o dane podejście do HRu. Każda ze zgłoszonych firm będzie mogła podzielić się swoimi najlepszymi doświadczeniami z zakresu analityki HRowej w następujących kategoriach:

FINANSOWA – poprawa wyników biznesowych firmy
PRACOWNICZA – zwiększenie korzyści z pracy
OPTYMALIZACJA I EFEKTYWNOŚĆ PRACY
PIERWSZE KROKI w pracy na bazie danych i faktów

Celem konkursu jest szerzenie wiedzy o znaczeniu analityki w obszarze HR. Pokazanie znaczenia danych w podejmowaniu strategicznych ale również tych codziennych decyzji. To nie na podstawie intuicji, a dzięki danym podejmuje się decyzje oparte o fakty. To jedyna taka okazja aby pokazać swoje działania, w obszarze analityki HRowej, większemu gronu specjalistów z różnych firm i różnych branż!

Do udziału w konkursie organizatorzy zaprosili pracodawców, którzy przeprowadzili działania z zakresu analityki HR i chcą się podzielić z szerszym gronem wynikami swoich działań.

Udział w konkursie jest darmowy

Kapituła konkursu

Adrian Bednarczyk

Ania Morawiec-Bartosik

Magda Gawrońska

Kinga Makowska

Harmonogram konkursu

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród w dniu 22 maja 2024 r., w trakcie konferencji z cyklu „Strategie HR”.