Strona główna - Strategie HR

Edycja 2023

Zobacz relację z konferencji.

Za nami druga edycja konferencji z cyklu „Strategie HR”. W tym roku spotkaliśmy się pod hasłem „HR w dobie (ciągłej) transformacji”, które doskonale oddaje stan i otoczenie w jakim działają dziś szefowie działów i HR Business Partnerzy.

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy wprowadzeniem do obecnej sytuacji gospodarczej. Dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek w bardzo konkretny i przystępny sposób przybliżyła stan w jakim znajduje się nasza gospodarka oraz rynek pracy.  Była ona doskonałym wstępem do energetycznej dyskusji  z udziałem CFO, CEO oraz HR. Tezy i stwierdzenia (czasem mocno kontrowersyjne) towarzyszyły przez dwa dni wydarzenia.

Kolejne tematy pogłębiały zagadnienia związane z rolą HR-ów w strategicznym zarządzaniu firmą, nowym przywództwem oraz analizą benefitów i rozwiązań angażujących pracowników dziś. Drugą połowę dnia zdominowały tematy związane z wdrażaniem strategii Diveristy, Inclusion & Equality w firmach.

Pierwszy dzień podsumowaliśmy Galą wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award. Ceremonię uświetnił power speech mistrza szachowego Michała Kanarkiewicz (z którym zresztą później można było się zmierzyć w rozgrywce). Laur zwycięzcy powędrował do zespołu firmy InsERT, wyróżnienia otrzymały zespoły Eurocash, Talent Place, Weegree oraz ING Bank Śląski.

Drugi dzień wydarzenia był w całości podzielony na równoległe ścieżki tematyczne oraz sesję warsztatów. Uczestnicy mieli możliwość wyboru spośród ścieżek: People in Data, Agile HR, People & Culture. Duże zainteresowanie sesją analityczną cieszy, bo pokazuje, że zagadnienia związane z wykorzystaniem danych w codziennej pracy HRowca nabierają coraz większego znaczenia w firmach. W pozostałych ścieżkach mocno wybrzmiewały tematy związane z inkluzywnością, budowaniem zaangażowania, wykorzystywaniem metodyki zwinnej oraz roli HR w przygotowaniu i realizacji strategii zrównoważonego rozwoju w firmach.

Celem warsztatów było przybliżenie uczestnikom nowoczesnych narzędzi do budowania pozytywnych doświadczeń pracowników oraz lepszego zarządzania czasem.

Dwa dni konferencji stały się okazją do świętowania HR-u. Fantastyczna atmosfera, liczne uczestnictwo, dynamiczne dyskusje i prezentacje – dzięki temu osoby uczestniczące wyszły naergetyzowane wiedzą, zainspirowane do zmian i z masą nowych kontaktów.  

Wspólnie z Partnerami naszego wydarzenia serdecznie dziękujemy za udział w tym roku i już cieszymy się na spotkanie podczas III edycji konferencji! Do zobaczenia w 2024!

To uczestnicy od nas dostali

  • Spotkanie się z innymi liderami i ekspertami HR
  • Wymianę wiedzy, doświadczeń, oraz dyskusji.
  • Wydarzenie face-to-face!
  • Uczestnicy sami decydowali o agendzie! Można było wybierać spośród 3 ścieżek tematycznych i sesji warsztatów
  • 100% case studies! Nasi prelegenci to Eksperci z doskonałym doświadczeniem
  • Tematyka wydarzenia powstała w oparciu o szeroki research
  • Znaleźli konkretne odpowiedzi na pytania i wskazówki do działania!

Weź udział w konkursie

Partner Konferencji

Partner Złoty Konferencji

Partner Brązowy Konferencji

Patron Konferencji

Patronat medialny