Edycja 2022 - Strategie HR

Edycja 2022

Zobacz relację z konferencji.

Za nami premiera wydarzenia, które mamy nadzieję, na stałe wpisze się w kalendarz najciekawszych i najważniejszych spotkań dla liderów zarządzających obszarem HR w firmach – konferencja „HR w dobie nowego modelu pracy”.

W ciągu dwóch dni – 24 i 25 maja  w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie, świętowaliśmy możliwość bezpośredniego spotkania po długiej przerwie spowodowanej pandemią. I choć (mała) część uczestników wzięła udział online, to i tak wszyscy mieliśmy poczucie bycia razem, skoncentrowanymi na analizie i dyskusji o najważniejszych wyzwaniach, przed jakimi stają obecnie menedżerowie HR w swoich organizacjach.

52 prelegentów zaprezentowało najlepsze praktyki i podzieliło się swoją wiedzą i doświadczeniem z ponad 100 uczestników. Bogaty program obejmował najważniejszą obecnie tematykę:

oraz głębszą analizę zagadnień w ramach ścieżek równoległych:

Dodatkową atrakcją dla uczestników, były warsztaty z improwizacji – sztuki, która z pewnością przydaje się w codziennej pracy.

Nie uda się w tym krótkim podsumowaniu zawrzeć wszystkich pozytywnych emocji, jakie towarzyszyły tej konferencji. Mam ogromną nadzieję, że udział w niej zaowocuje masą inspiracji, porządną dawką przydatnej wiedzy oraz nowymi kontaktami.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Uczestników, którzy skorzystali z naszego zaproszenia;  Prelegentów – za doskonałe przygotowanie prezentacji i gotowość dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz Partnerów – którzy wsparli nas w procesie tworzenia i promocji tego wydarzenia.

Za rok spotkamy się z Państwem podczas kolejnej edycji. Już dziś zachęcamy Państwa do wspólnej pracy nad agendą tego wydarzenia. Jeśli chcą Państwo zasugerować tematy, sylwetki prelegentów czy partnerów – to serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Swoje opinie, pomysły i sugestie mogą Państwo kierować bezpośrednio do joanna.jamka@adnakademia.pl

To uczestnicy od nas dostali

  • Spotkanie się z innymi liderami i ekspertami HR
  • Wymianę wiedzy, doświadczeń, oraz dyskusji. Tu zainspirujesz do zmian!
  • Wydarzenie przede wszystkim face-to-face!
  • …ale i z opcją udziału online live!
  • Sami decydowali o agendzie! Wybierali tematy spośród 7 sesji równoległych!
  • 100% case studies! Nasi prelegenci to Eksperci z doskonałym doświadczeniem
  • Tematyka wydarzenia powstała w oparciu o szeroki research
  • Znaleźli konkretne odpowiedzi na pytania i wskazówki do działania!

Weź udział w konkursie

Partner II edycji Konferencji

Partnerzy Złoci II edycji Konferencji

Partnerzy Srebrni II edycji Konferencji

Partnerzy Brązowi II edycji Konferencji

Patroni II edycji Konferencji

Partner Strefy Relaksu II edycji Konferencji

Patronat medialny II edycji Konferencji