Edycja 2022 - Strategie HR

Edycja 2022

Zobacz relację z konferencji.

Za nami premiera wydarzenia, które mamy nadzieję, na stałe wpisze się w kalendarz najciekawszych i najważniejszych spotkań dla liderów zarządzających obszarem HR w firmach – konferencja „HR w dobie nowego modelu pracy”.

W ciągu dwóch dni – 24 i 25 maja  w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie, świętowaliśmy możliwość bezpośredniego spotkania po długiej przerwie spowodowanej pandemią. I choć (mała) część uczestników wzięła udział online, to i tak wszyscy mieliśmy poczucie bycia razem, skoncentrowanymi na analizie i dyskusji o najważniejszych wyzwaniach, przed jakimi stają obecnie menedżerowie HR w swoich organizacjach.

52 prelegentów zaprezentowało najlepsze praktyki i podzieliło się swoją wiedzą i doświadczeniem z ponad 100 uczestników. Bogaty program obejmował najważniejszą obecnie tematykę:

oraz głębszą analizę zagadnień w ramach ścieżek równoległych:

Dodatkową atrakcją dla uczestników, były warsztaty z improwizacji – sztuki, która z pewnością przydaje się w codziennej pracy.

Nie uda się w tym krótkim podsumowaniu zawrzeć wszystkich pozytywnych emocji, jakie towarzyszyły tej konferencji. Mam ogromną nadzieję, że udział w niej zaowocuje masą inspiracji, porządną dawką przydatnej wiedzy oraz nowymi kontaktami.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Uczestników, którzy skorzystali z naszego zaproszenia;  Prelegentów – za doskonałe przygotowanie prezentacji i gotowość dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz Partnerów – którzy wsparli nas w procesie tworzenia i promocji tego wydarzenia.

Za rok spotkamy się z Państwem podczas kolejnej edycji. Już dziś zachęcamy Państwa do wspólnej pracy nad agendą tego wydarzenia. Jeśli chcą Państwo zasugerować tematy, sylwetki prelegentów czy partnerów – to serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Swoje opinie, pomysły i sugestie mogą Państwo kierować bezpośrednio do joanna.jamka@adnakademia.pl

To uczestnicy od nas dostali

  • Spotkanie się z innymi liderami i ekspertami HR
  • Wymianę wiedzy, doświadczeń, oraz dyskusji. Tu zainspirujesz do zmian!
  • Wydarzenie przede wszystkim face-to-face!
  • …ale i z opcją udziału online live!
  • Sami decydowali o agendzie! Wybierali tematy spośród 7 sesji równoległych!
  • 100% case studies! Nasi prelegenci to Eksperci z doskonałym doświadczeniem
  • Tematyka wydarzenia powstała w oparciu o szeroki research
  • Znaleźli konkretne odpowiedzi na pytania i wskazówki do działania!

Weź udział w konkursie

Partner Konferencji

Partnerzy Złoci Konferencji

Partnerzy Srebrni Konferencji

Partnerzy Brązowi Konferencji

Wystawcy

Patroni Konferencji

Patronat medialny

Partner Strefy Fitness