II edycja Konkursu Konkursu HRA Star Award

Zgłoś udział w konkursie HRA Star Award!

Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.

Bill Gates, współzałożyciel Microsoft

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu HRA Star Award!

To wydarzenia nakierowane na nowoczesne, oparte o dane podejście do HRu. Każda ze zgłoszonych firm będzie mogła podzielić się swoimi najlepszymi doświadczeniami z zakresu analityki HRowej w następujących kategoriach:

FINANSOWA – poprawa wyników biznesowych firmy
PRACOWNICZA – zwiększenie korzyści z pracy
OPTYMALIZACJA I EFEKTYWNOŚĆ PRACY
PIERWSZE KROKI w pracy na bazie danych i faktów

Celem konkursu jest szerzenie wiedzy o znaczeniu analityki w obszarze HR. Pokazanie znaczenia danych w podejmowaniu strategicznych ale również tych codziennych decyzji. To nie na podstawie intuicji, a dzięki danym podejmuje się decyzje oparte o fakty. To jedyna taka okazja aby pokazać swoje działania, w obszarze analityki HRowej, większemu gronu specjalistów z różnych firm i różnych branż!

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają pracodawców, którzy przeprowadzili działania z zakresu analityki HR i chcą się podzielić z szerszym gronem wynikami swoich działań.

Udział w konkursie jest darmowy

Kapituła konkursu

Adrian Bednarczyk

Ania Morawiec-Bartosik

Magda Gawrońska

Kinga Makowska

Harmonogram konkursu

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród w dniu 22 maja 2024 r., w trakcie konferencji z cyklu „Strategie HR”.


  Aby zgłosić swój udział w konkursie należy przesłać swoje zgłoszenie wypełniając poniższy kwestionariusz:

  Dane zgłaszającego

  Dane firmy

  Dane projektu  (max. 500 znaków)  (max. 500 znaków)


  (max. 500 znaków)  (max. 500 znaków)
  (max. 500 znaków)


  (max. 500 znaków)


  (max. 500 znaków)


  (max. 500 znaków)

  Współadministratorami osobowych przetwarzanych w ramach konkursu „HRA Star Award” są: ADN Akademia Sp. z o. o. Sp. k. (z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 56, 00-844 Warszawa) – Współadministrator 1 oraz HRrebels Sp. z o. o. (z siedzibą w Warszawie przy ul. Marcina Kasprzaka 31B lok. 534, 01-234 Warszawa). – Współadministrator 2. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych zawarte zostały w Regulaminie konkursu (Regulamin).

  Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia do udziału w konkursie „HRA Star Award”.

  O zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, będziemy Państwa informować mailowo, najpóźniej do 1 marca 2024 r.