Edycja 2023 - Strategie HR

Edycja 2023

Zobacz relację z konferencji.

Za nami druga edycja konferencji z cyklu „Strategie HR”. W tym roku spotkaliśmy się pod hasłem „HR w dobie (ciągłej) transformacji”, które doskonale oddaje stan i otoczenie w jakim działają dziś szefowie działów i HR Business Partnerzy.

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy wprowadzeniem do obecnej sytuacji gospodarczej. Dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek w bardzo konkretny i przystępny sposób przybliżyła stan w jakim znajduje się nasza gospodarka oraz rynek pracy.  Była ona doskonałym wstępem do energetycznej dyskusji  z udziałem CFO, CEO oraz HR. Tezy i stwierdzenia (czasem mocno kontrowersyjne) towarzyszyły przez dwa dni wydarzenia.

Kolejne tematy pogłębiały zagadnienia związane z rolą HR-ów w strategicznym zarządzaniu firmą, nowym przywództwem oraz analizą benefitów i rozwiązań angażujących pracowników dziś. Drugą połowę dnia zdominowały tematy związane z wdrażaniem strategii Diveristy, Inclusion & Equality w firmach.

Pierwszy dzień podsumowaliśmy Galą wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award. Ceremonię uświetnił power speech mistrza szachowego Michała Kanarkiewicz (z którym zresztą później można było się zmierzyć w rozgrywce). Laur zwycięzcy powędrował do zespołu firmy InsERT, wyróżnienia otrzymały zespoły Eurocash, Talent Place, Weegree oraz ING Bank Śląski.

Drugi dzień wydarzenia był w całości podzielony na równoległe ścieżki tematyczne oraz sesję warsztatów. Uczestnicy mieli możliwość wyboru spośród ścieżek: People in Data, Agile HR, People & Culture. Duże zainteresowanie sesją analityczną cieszy, bo pokazuje, że zagadnienia związane z wykorzystaniem danych w codziennej pracy HRowca nabierają coraz większego znaczenia w firmach. W pozostałych ścieżkach mocno wybrzmiewały tematy związane z inkluzywnością, budowaniem zaangażowania, wykorzystywaniem metodyki zwinnej oraz roli HR w przygotowaniu i realizacji strategii zrównoważonego rozwoju w firmach.

Celem warsztatów było przybliżenie uczestnikom nowoczesnych narzędzi do budowania pozytywnych doświadczeń pracowników oraz lepszego zarządzania czasem.

Dwa dni konferencji stały się okazją do świętowania HR-u. Fantastyczna atmosfera, liczne uczestnictwo, dynamiczne dyskusje i prezentacje – dzięki temu osoby uczestniczące wyszły naergetyzowane wiedzą, zainspirowane do zmian i z masą nowych kontaktów.  

Wspólnie z Partnerami naszego wydarzenia serdecznie dziękujemy za udział w tym roku i już cieszymy się na spotkanie podczas III edycji konferencji! Do zobaczenia w 2024!

To uczestnicy od nas dostali

  • Spotkanie się z innymi liderami i ekspertami HR
  • Wymianę wiedzy, doświadczeń, oraz dyskusji.
  • Wydarzenie face-to-face!
  • Uczestnicy sami decydowali o agendzie! Można było wybierać spośród 3 ścieżek tematycznych i sesji warsztatów
  • 100% case studies! Nasi prelegenci to Eksperci z doskonałym doświadczeniem
  • Tematyka wydarzenia powstała w oparciu o szeroki research
  • Znaleźli konkretne odpowiedzi na pytania i wskazówki do działania!

Weź udział w konkursie

Partner II edycji Konferencji

Partnerzy Złoci II edycji Konferencji

Partnerzy Srebrni II edycji Konferencji

Partnerzy Brązowi II edycji Konferencji

Patroni II edycji Konferencji

Partner Strefy Relaksu II edycji Konferencji

Patronat medialny II edycji Konferencji